China EN877 BML Bridge Pipe manufacturers and suppliers | DINSEN
 • linkedin
 • facebook
 • Cicëroj
Shërben ofruesit e zgjidhjeve premium prej gize.
Lidhje

EN877 BML Bridge Pipe

Përshkrim i shkurtër:

Tubi i kullimit të urës DS MLB (BML) ka veti tipike të rezistencës ndaj gazit të mbeturinave acidike, mjegullës së kripës së rrugës, etj. I përshtatshëm për kërkesa të veçanta në fushën e ndërtimit të urës, rrugëve, tuneleve me rezistencën e tij tipike të gazrave të shkarkimit acid, rrugës kripë etj. Për më tepër, MLB gjithashtu mund të përdoret për instalime nëntokësore.

Materiali është gize me grafit flake sipas EN 1561, të paktën EN-GJL-150. Veshja e brendshme e DS MLB plotëson plotësisht EN 877; veshja e jashtme i korrespondon konstruksionit të çelikut pjesa 4 ZTV-ING, aneksi A, tabela A 4.3.2, pjesa ndërtimore nr. 3.3.3. Dimensionet nominale variojnë nga DN 100 në DN 500 ose 600, gjatësia 3000 mm.


Detaje të Produktit

serve to global premium pipe supplier

Etiketat e produkteve

Tub prej gize BML EN877
Madhësitë  DN40 deri DN400, përfshirë DN70 dhe DE75 për pjesën e tregut evropian
Standard EN877
Materiali Hekur gri
Aplikacion: Kullimi i ndërtimit, sistemi i kullimit të urës, shkarkimi i ndotjes, uji i mbeturinave i shiut
Pikturë Outside:two-layer thermal spraying zinc coating min.40μm + cover two-components epoxy coating 80μm silvery grey(Color RAL 7001)

Brenda: trashësia epokside plotësisht e ndërlidhur min.120μm.

Kushtet e pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Kapaciteti i prodhimit: 1500 ton / muaj
Koha e dërgimit: 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ Enë 1 * 20
Karakteristikat E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit

 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • 3-15042QJ55c43

  Dinsen Impex Corp është një furnizues dhe prodhues profesional për tuba gize, pajisje dhe bashkues i
  cili u përdor për sistemin e kullimit të kanalizimeve të ndërtesave. Të gjitha prodhimet tona përmbushin
  standardet e
  Para furnizimit ne sigurohemi që tubat prej gize janë të fortë dhe të qëndrueshëm me matje të sakta
  dhe jetë të gjatë shërbimi. Qëllimi i Dinsen Impex Corp është të furnizojë produkte me shërbimet më të mira, cilësinë më të mirë dhe
  çmimin konkurrues dhe të plotësojë kërkesat e klientëve nga brenda dhe jashtë vendit. Ne besojmë se
  company will have a speed develop with the support from both at home and abroad.We sincerely hope to establish long term and mutual beneficial cooperation with any buyer and friend all over
  the world !