Kinë PA HUB SML tuba pajisje EN877 prodhuesit dhe furnizuesit | DINSEN
 • linkedin
 • facebook
 • Cicëroj
Shërben ofruesit e zgjidhjeve premium prej gize.
Lidhje

JO PAJISJE TUBE SML SIPAS EN877

Përshkrim i shkurtër:

Dinsen furnizon gamën e plotë të tubave prej gize kullimi EN877 SML dhe pajisje nga DN 50 deri në 300 DN.
Përveç artikujve të zakonshëm të pajisjeve të hekurit EN877 të tilla si kthesat, degët, kapakët dhe zvogëlimet, Dinsen gjithashtu furnizon pajisje të veçanta të tilla si kthesa me akses dera, dega me akses, tubi i shkurtër me dyer dhe kurthi kundër sifonit etj.
Krahasuar me tubat plastikë, tubat prej gize dhe pajisje SML kanë shumë përparësi, të tilla si miqësore me mjedisin dhe jetëgjatësi, mbrojtje nga zjarri, zhurmë e ulët, e lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur.
Pajisjet e tubave prej gize SML janë të brendshme dhe të jashtme të përfunduara me një shtresë epoksi kafe të kuqërremtë për të parandaluar ndotjen dhe korrozionin.
Brenda dhe jashtë: epoksi plotësisht e ndërlidhur, trashësi min.60μm


Detaje të Produktit

serve to global premium pipe supplier

Etiketat e produkteve

Pajisjet e tubave prej gize të Kinës EN877 SML
madhësia: DN50-DN300
Standarde EN877
Materiali Hekur gri
Aplikacion Kullimi i ndërtimit, shkarkimi i ndotjes, uji i mbeturinave të shiut
Pikturë Brenda dhe jashtë: epoksi plotësisht e ndërlidhur, trashësi min.60μm
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Kapaciteti i prodhimit 1500 ton / muaj
Koha e dërgimit 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ: Enë 1 * 20
Karakteristikat E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit

 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • 3-15042QJ55c43

  Dinsen Impex Corp është një furnizues dhe prodhues profesional për tuba gize, pajisje dhe bashkues i
  cili u përdor për sistemin e kullimit të kanalizimeve të ndërtesave. Të gjitha prodhimet tona përmbushin
  standardet e
  Para furnizimit ne sigurohemi që tubat prej gize janë të fortë dhe të qëndrueshëm me matje të sakta
  dhe jetë të gjatë shërbimi. Qëllimi i Dinsen Impex Corp është të furnizojë produkte me shërbimet më të mira, cilësinë më të mirë dhe
  çmimin konkurrues dhe të plotësojë kërkesat e klientëve nga brenda dhe jashtë vendit. Ne besojmë se
  company will have a speed develop with the support from both at home and abroad.We sincerely hope to establish long term and mutual beneficial cooperation with any buyer and friend all over
  the world !