China Cast Iron SML Pipes manufacturers and suppliers | DINSEN
 • linkedin
 • facebook
 • Cicëroj
Shërben ofruesit e zgjidhjeve premium prej gize.
Lidhje

Cast Iron SML Pipes

Përshkrim i shkurtër:

Dinsen furnizon gamën e plotë të tubave prej gize kullimi EN877 SML dhe pajisje nga DN 50 deri në 300 DN.
Tubat prej gize SML EN877 janë të përshtatshme për instalim brenda ose jashtë ndërtesave për kullimin e ujit të shiut dhe ujërave të zeza të tjera.
Krahasuar me tubat plastikë, tubat prej gize dhe pajisje SML kanë shumë përparësi, të tilla si miqësore me mjedisin dhe jetëgjatësi, mbrojtje nga zjarri, zhurmë e ulët, e lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur.
Tubat prej gize SML janë përfunduar brenda me veshje epoksi për të parandaluar ndotjen dhe korrozionin.
Brenda: epoksi plotësisht i lidhur kryq, trashësia min. 120μm
Jashtë: shtresë bazë kafe të kuqërremtë, trashësi min. 80μm


Detaje të Produktit

serve to global premium pipe supplier

Etiketat e produkteve

Tub prej gize SML EN877
Madhësitë:  DN40 deri DN400, përfshirë DN70 dhe DE75 për pjesën e tregut evropian
Standarde EN877
Materiali Hekur gri
Aplikacion Kullimi i ndërtimit, shkarkimi i ndotjes, uji i mbeturinave të shiut
Pikturë Brenda: epoksi plotësisht i ndërlidhur, trashësia min. 120μm
Jashtë: shtresë bazë kafe të kuqërremtë, trashësi min. 80μm
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Kapaciteti i prodhimit 1500 ton / muaj
Koha e dërgimit 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ: Enë 1 * 20
Karakteristikat E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit

 

 

wsm

 

DN, mm Pesha, kg Kodin
40 12.5 PD-040
50 13.0 PD-050
75 19.0 PD-075
100 25.2 DP-100
125 35.8 PD-125
150 42.2 DP-150
200 69.3 PD-200
250 99.8 PD-250
300 129.7 PD-300
400 180.0 DP-400
500 250.0 PD-500
600 328.5 DP-600

 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • 3-15042QJ55c43

  Dinsen Impex Corp është një furnizues dhe prodhues profesional për tuba gize, pajisje dhe bashkues i
  cili u përdor për sistemin e kullimit të kanalizimeve të ndërtesave. Të gjitha prodhimet tona përmbushin
  standardet e
  Para furnizimit ne sigurohemi që tubat prej gize janë të fortë dhe të qëndrueshëm me matje të sakta
  dhe jetë të gjatë shërbimi. Qëllimi i Dinsen Impex Corp është të furnizojë produkte me shërbimet më të mira, cilësinë më të mirë dhe
  çmimin konkurrues dhe të plotësojë kërkesat e klientëve nga brenda dhe jashtë vendit. Ne besojmë se
  company will have a speed develop with the support from both at home and abroad.We sincerely hope to establish long term and mutual beneficial cooperation with any buyer and friend all over
  the world !