China BML/TML/KML/MLK Pipe manufacturers and suppliers | DINSEN
 • linkedin
 • facebook
 • Cicëroj
Shërben ofruesit e zgjidhjeve premium prej gize.
Lidhje

BML/TML/KML/MLK Pipe

Përshkrim i shkurtër:

Tub prej gize EN877 KML
Madhësitë: DN40 deri DN400, përfshirë DN70 dhe DE75 për pjesë të tregut Evropian
Standardi: EN877
Materiali: hekur gri
Zbatimi: Kullimi i ndërtimit, ujë i mbeturinave që përmbajnë yndyrna, shkarkimi i ndotjes, uji i shiut
Pikturë:
Jashtë: llak termik veshja e zinkut min. 130g / m2 + rrëshirë gri eksoksi shtresë e sipërme min. 60μm (sipas kërkesës suaj)
Brenda: epoksi plotësisht e ndërlidhur, trashësi e shtresës së dyfishtë min. 240μm
afati i pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Kapaciteti i prodhimit : 1500 tonë / muaj
Koha e dorëzimit: 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ: 1 * 20 enë
Karakteristikat: E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit


Detaje të Produktit

serve to global premium pipe supplier

Etiketat e produkteve

Tub prej gize KML EN877
Madhësitë:  DN40 deri DN400, përfshirë DN70 dhe DE75 për pjesën e tregut evropian
Standarde EN877
Materiali Hekur gri
Aplikacion Kullimi i ndërtimit, shkarkimi i ndotjes, uji i mbeturinave të shiut
Pikturë Jashtë: veshja e zinkut me spërkatje termike min. 130g / m2 + rrëshirë ekspoksi gri shtresë e sipërme min. 60μm (sipas kërkesës suaj)
Brenda: epoksi plotësisht e ndërlidhur, trashësi e shtresës së dyfishtë min. 240μm
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Kapaciteti i prodhimit 1500 ton / muaj
Koha e dërgimit 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ: Enë 1 * 20
Karakteristikat E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit

 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • 3-15042QJ55c43

  Dinsen Impex Corp është një furnizues dhe prodhues profesional për tuba gize, pajisje dhe bashkues i
  cili u përdor për sistemin e kullimit të kanalizimeve të ndërtesave. Të gjitha prodhimet tona përmbushin
  standardet e
  Para furnizimit ne sigurohemi që tubat prej gize janë të fortë dhe të qëndrueshëm me matje të sakta
  dhe jetë të gjatë shërbimi. Qëllimi i Dinsen Impex Corp është të furnizojë produkte me shërbimet më të mira, cilësinë më të mirë dhe
  çmimin konkurrues dhe të plotësojë kërkesat e klientëve nga brenda dhe jashtë vendit. Ne besojmë se
  company will have a speed develop with the support from both at home and abroad.We sincerely hope to establish long term and mutual beneficial cooperation with any buyer and friend all over
  the world !