për ne

JO
DINSEN Krijuesi i një jete më të mirë

43adaa5e

Dinsen Impex Corp përqendrohet në përmirësimin e vazhdueshëm dhe inovacionin për zhvillimin e enëve të gatimit të gize, teknike dhe prodhuese. Ndërkohë ne gjithashtu ofron OEM, ODM, dhe shërbime të tjera.

Fabrika jonë është miratim nga ISO9001: 2015 & BSCI, dhe është e pajisur me linja hedhëse matike DISA dhe linja prodhimi para-sezonale, linja smalt dhe pajisje testimi të plotë. Falë pajisjeve moderne të prodhimit, mjediseve të përsosura të mbrojtjes së mjedisit, proceseve të standardizuara të prodhimit, teknikëve profesionistë dhe sistemit të plotë të provave, produktet tona të tenxhereve prej gize janë eksportuar me shpejtësi më shumë se 20 vende dhe rajone, të tilla si Gjermania, Britania, Franca dhe Shtetet e Bashkuara, etj. dhe ne kemi krijuar një bashkëpunim strategjik afatgjatë me klientët tanë. Dinsen do të mbajë misionin e përmirësimit të cilësisë së jetës njerëzore, duke punuar krah për krah me klientët dhe kolegët tanë brenda dhe jashtë vendit, për të zhvilluar dhe shitur tenxhere për hedhjen e smaltit më të përparuara, më profesionale, më miqësore me mjedisin.

Përbërësit për gatimin dhe tiganin prej gize në një tryezë të vjetër prej druri. Sfond ushqimi me hapësirë ​​kopjimi. Pamja e sipërme

Na zgjidhni

Ne gjithashtu ofrojmë përfitime të mëdha për të gjithë klientët tanë, të rinj dhe të kthyer. Mos ngurroni të kontrolloni më shumë arsye për t'u bërë klientët tanë dhe për të pasur një përvojë blerjeje pa probleme.

VIZITA E KLIENTIT Lajme

 • As a professional supplier of drainage solutions in China, Dingchang wishes everyone a healthy Dragon Boat Festival

  We have just passed the Dragon Boat Festival, the traditional Chinese cultural festival, the Dragon Boat Festival, also known as the Dragon Boat Festival, the Dragon Boat Festival, and the Tianzhong Festival. It originated from the worship of natural celestial phenomena and evolved from the sacr.../p>

 • Cilat janë furrat Hollandeze?

  Cilat janë furrat Hollandeze? Furrat Hollandeze janë tenxhere cilindrike, me peshë të madhe gatimi me kapak të ngushtë që mund të përdoren ose në një majë të vargut ose në furrë. Ndërtimi i metaleve të rënda ose qeramikës siguron nxehtësi rrezatuese konstante, të barabartë dhe shumë-drejtuese për ushqimin që gatuhet brenda. Me një wi ... / p>

 • Çfarë të kërkoni kur blini furrën më të mirë Hollandeze

  Çfarë të kërkoni kur blini furrën më të mirë Hollandeze Kur bëni një furrë Hollandeze, së pari do të dëshironi të merrni parasysh madhësinë më të mirë për nevojat tuaja. Madhësitë më të njohura të brendshme janë midis 5 dhe 7 kuart, por ju mund të gjeni produkte të vogla si 3 kuart ose aq të mëdha sa 13. Nëse keni tendencë të bëni larg ... / p>

 • Pica vegjetariane tigan

  Vegetarian Skillet Pizza METHOD:  1.In a small bowl, add the warm water and the active dried yeast and stir to combine. Let it sit for 10 minutes while the yeast dissolves.  2.Once dissolved, in a large bowl combine the flour, salt, sugar, oil and the dissolved yeast and.../p>

 • Çfarë është erëza e hekurit të hedhur?

  Çfarë është erëza e gize? Erëza është një shtresë e yndyrës ose vajit të ngurtësuar (të polimerizuar) që piqet në sipërfaqen e gize tuaj për ta mbrojtur atë dhe për të siguruar performancën e gatimit jo-ngjitës. E thjeshtë! Erëza është e natyrshme, e sigurt dhe plotësisht e rinovueshme. Erëza juaj do të vijë dhe shkojë me Wi ... / p>