за нас

НЕМА САМО
DИВОТ ДИНСЕН Создателот на подобар живот

43adaa5e

Dinsen Impex Corp се фокусира на континуирано подобрување и иновации за развој, технички и производство на садови од леано железо. Во меѓувреме, ние исто така обезбедуваме OEM, ODM и други услуги.

Нашата фабрика е одобрена од ISO9001: 2015 & BSCI и е опремена со линии за кастинг со матични DISA и производствени линии пред сезоната, емајлирани линии и уреди за целосно тестирање. Благодарение на современите производствени капацитети, совршените капацитети за заштита на животната средина, стандардизираните процеси на производство, професионалните техничари и целосниот систем за тестирање, нашите производи од шпорет од леано железо брзо се извезуваат повеќе од 20 земји и региони, како што се Германија, Велика Британија, Франција и САД итн., и изградивме долгорочна стратешка соработка со нашите клиенти. Динсен ќе ја задржи мисијата за подобрување на квалитетот на човечкиот живот, работејќи рака под рака со нашите клиенти и колеги дома и во странство, да развива и продава понапредни, попрофесионални, еколошки поприлагодени шпорети за леење емајл.

Состојки за готвење и тава од леано железо на стара дрвена маса. Позадина на храна со простор за копирање. Топ поглед

Изберете нè

Ние исто така нудиме големи придобивки на сите наши клиенти, и нови и враќачки. Слободно проверете повеќе причини за да станете наш клиент и да имате искуство со купување без проблеми.

ПОСЕТА НА КОРИСНИК Вести

 • As a professional supplier of drainage solutions in China, Dingchang wishes everyone a healthy Dragon Boat Festival

  We have just passed the Dragon Boat Festival, the traditional Chinese cultural festival, the Dragon Boat Festival, also known as the Dragon Boat Festival, the Dragon Boat Festival, and the Tianzhong Festival. It originated from the worship of natural celestial phenomena and evolved from the sacr.../p>

 • Кои се холандските печки?

  Кои се холандските печки? Холандските печки се цилиндрични, тешки садови за готвење со тесни капаци што можат да се користат или на врвот од опсегот или во рерната. Тешката метална или керамичка конструкција обезбедува постојана, рамномерна и повеќенасочна зрачна топлина на храната што се готви внатре. Со wi ... / p>

 • Што да барате при купување на најдобра холандска печка

  Што да барате при купување на најдобра холандска печка Кога купувате холандска печка, најпрво ќе сакате да ја разгледате најдобрата големина за вашите потреби. Најпопуларните големини на ентериерот се помеѓу 5 и 7 литри, но може да најдете производи со големина од 3 литри или 13. 13. Ако имате тенденција да направите далеку ... / p>

 • Вегетаријанска пица за тави

  Vegetarian Skillet Pizza METHOD:  1.In a small bowl, add the warm water and the active dried yeast and stir to combine. Let it sit for 10 minutes while the yeast dissolves.  2.Once dissolved, in a large bowl combine the flour, salt, sugar, oil and the dissolved yeast and.../p>

 • Што е Леќата од Леано железо?

  Што е Леќата од Леано железо? Леќата е слој на закоравена (полимеризирана) маснотија или масло што се пече на површината на вашето леано железо за да го заштити и да обезбеди нелепливи перформанси за готвење. Толку едноставно! Леќата е природна, безбедна и целосно обновлива. Вашите зачини ќе дојдат и си одат wi ... / p>