Kinë Tubat BML / TML / KML / MLK prodhuesit dhe furnizuesit | DINSEN
 • sns03
 • sns01
 • sns02
Serves premium cast iron solution providers.

Gypa BML / TML / KML / MLK

Përshkrim i shkurtër:

Tub prej gize EN877 KML
Madhësitë: DN40 deri DN400, përfshirë DN70 dhe DE75 për pjesë të tregut Evropian
Standardi: EN877
Materiali: hekur gri
Zbatimi: Kullimi i ndërtimit, ujë i mbeturinave që përmbajnë yndyrna, shkarkimi i ndotjes, uji i shiut
Pikturë:
Jashtë: llak termik veshja e zinkut min. 130g / m2 + rrëshirë gri eksoksi shtresë e sipërme min. 60μm (sipas kërkesës suaj)
Brenda: epoksi plotësisht e ndërlidhur, trashësi e shtresës së dyfishtë min. 240μm
afati i pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Kapaciteti i prodhimit : 1500 tonë / muaj
Koha e dorëzimit: 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ: 1 * 20 enë
Karakteristikat: E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit


Detaje të Produktit

Ne provojmë çdo hap

Etiketat e produkteve

Tub prej gize KML EN877
Madhësitë:  DN40 deri DN400, përfshirë DN70 dhe DE75 për pjesën e tregut evropian
Standarde EN877
Materiali Hekur gri
Aplikacion Kullimi i ndërtimit, shkarkimi i ndotjes, uji i mbeturinave të shiut
Pikturë Jashtë: veshja e zinkut me spërkatje termike min. 130g / m2 + rrëshirë ekspoksi gri shtresë e sipërme min. 60μm (sipas kërkesës suaj)
Brenda: epoksi plotësisht e ndërlidhur, trashësi e shtresës së dyfishtë min. 240μm
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Kapaciteti i prodhimit 1500 ton / muaj
Koha e dërgimit 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ: Enë 1 * 20
Karakteristikat E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit

 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • 3-15042QJ55c43

  Dinsen Impex Corp është një furnizues dhe prodhues profesional për tuba gize, pajisje dhe bashkues i
  cili u përdor për sistemin e kullimit të kanalizimeve të ndërtesave. Të gjitha prodhimet tona përmbushin
  standardet e
  Para furnizimit ne sigurohemi që tubat prej gize janë të fortë dhe të qëndrueshëm me matje të sakta
  dhe jetë të gjatë shërbimi. Qëllimi i Dinsen Impex Corp është të furnizojë produkte me shërbimet më të mira, cilësinë më të mirë dhe
  çmimin konkurrues dhe të plotësojë kërkesat e klientëve nga brenda dhe jashtë vendit. Ne besojmë se
  company will have a speed develop with the support from both at home and abroad.

  Ne sinqerisht shpresojmë të krijojmë bashkëpunim afatgjatë dhe të ndërsjellë të dobishëm me çdo blerës dhe mik në të gjithë
  botën!