Prodhuesit dhe furnizuesit e tubave prej gize të Kinës EN877 TML | DINSEN
 • sns03
 • sns01
 • sns02
Serves premium cast iron solution providers.

Tub prej gize EN877 TML

Përshkrim i shkurtër:

Tub prej gize EN877 TML
Madhësia e
Standardi: EN877
Materiali: Hekuri gri
Zbatimi: Kullimi i ndërtimit, shkarkimi i ndotjes, uji i ndotur, uji i shiut
Pikturë:
Jashtë tubit është llak termik veshja e zinkut min.130g / m² + pallto të lartë kafe epoxy rrëshirë min.60μm (si ju kërkesë)
Brenda tubit është plotësisht ndër-lidhur epoxy, trashësi min.120μm
termin e pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Prodhimi kapaciteti: 1500 tonë / muaj
Koha e dorëzimit: 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ: 1 * 20 enë
Karakteristikat: E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit


Detaje të Produktit

Ne provojmë çdo hap

Etiketat e produkteve

TML tub prej gize EN877
Madhësitë:  DN40 deri DN400, përfshirë DN70 dhe DE75 për pjesën e tregut evropian
Standarde EN877
Materiali Hekur gri
Aplikacion Kullimi i ndërtimit, shkarkimi i ndotjes, uji i mbeturinave të shiut
Pikturë Brenda: epoksi plotësisht i ndërlidhur, trashësia min. 120μm Jashtë: veshje zinku me spërkatje termike min. 130g / m² + shtresë e sipërme rrëshirë epoksi kafe min. 60μm
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, ose D / P
Kapaciteti i prodhimit 1500 ton / muaj
Koha e dërgimit 20-30 ditë, varet nga sasia juaj.
MOQ: Enë 1 * 20
Karakteristikat E sheshtë dhe e drejtë; forcë dhe dendësi e lartë pa defekt; lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur; jetëgjatësi, rezistente ndaj zjarrit dhe rezistente ndaj zhurmës; mbrojtjen e mjedisit

 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • 3-15042QJ55c43

  Dinsen Impex Corp është një furnizues dhe prodhues profesional për tuba gize, pajisje dhe bashkues i
  cili u përdor për sistemin e kullimit të kanalizimeve të ndërtesave. Të gjitha prodhimet tona përmbushin
  standardet e
  Para furnizimit ne sigurohemi që tubat prej gize janë të fortë dhe të qëndrueshëm me matje të sakta
  dhe jetë të gjatë shërbimi. Qëllimi i Dinsen Impex Corp është të furnizojë produkte me shërbimet më të mira, cilësinë më të mirë dhe
  çmimin konkurrues dhe të plotësojë kërkesat e klientëve nga brenda dhe jashtë vendit. Ne besojmë se
  company will have a speed develop with the support from both at home and abroad.

  Ne sinqerisht shpresojmë të krijojmë bashkëpunim afatgjatë dhe të ndërsjellë të dobishëm me çdo blerës dhe mik në të gjithë
  botën!